logo

Firma Salwirak Sp. z o. o. działa na rynku od 32 lat, kompleksowo realizując obiekty mieszkalne. Wyróżnia nas nie tylko zdobyte doświadczenie, ale również terminowość i dbałość o jakość wykonania.

Na każdą inwestycję patrzymy z punktu widzenia klienta, tworząc rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność i zapewniają odpowiedni standard życia. Zwracamy uwagę również na jakość i elegancję wykończenia, zamieniając realizowane inwestycje w miejsca, gdzie po prostu chce się mieszkać. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klientów, dlatego każdy problem i wymagania omawiamy indywidualnie. Nasze działania i podejście były wielokrotnie doceniane – otrzymaliśmy m.in. tytuł Dewelopera Roku 2012 oraz szereg referencji, z którymi można się zapoznać na naszych stronach.

Budujemy dla takich jak Ty. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi inwestycjami.

Od wielu lat należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, która jest ogólnopolską organizacją zrzeszającą grono ponad stu deweloperów w Polsce. PZFD ma misję działania na rzecz rozwoju polskiego rynku mieszkaniowego i upowszechniania prawa każdej rodziny do własnego mieszkania, jako podstawowego dobra społecznego.